Program


xHallo hallo!
8

xHallo hallo!

Jeremy Lloyd - David Croft - HALLO HALLO!

A Hallo! Hallo! - sorozat humora könnyedén hódította meg a világot, pedig kíméletlenül kifiguráz minden nemzeti sztereotípiát. Őrült karaktereket és még vadabb történeteket vegyít emlékezetes és kifogyhatatlan poénokkal.

Ismerkedjen meg Renével, a megszállt Franciaország legvonzóbb férfijával. A nők a testét akarják. Az ellenállás az eszét. A nácik pedig a kolbászát.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, June 14 2011 7:00PM

Nouvion kis kávézójának zaklatott tulajdonosa nehéz háborút vív. René az életét kockáztatja azzal, hogy a francia ellenállás kérésére két brit pilótát és egy rádiót rejteget anyósa emeleti hálószobájában, miközben a német hadsereg tisztjei a földszinti kávézóban állomásoznak. Ezen felül, a megfizethetetlen „Bukott madonna a két nagy didivel” festmény rejtegetésében is részt vesz.
De René igazi problémája a felesége, Edith, és az asszony várható bosszúja, ha kiderülne, hogy a kávézó tulajdonosának mindkét csinos felszolgálólánnyal van viszonya.

Díszlet: Horesnyi Balázs
Jelmez: Szakács Györgyi
Szcenikus: Éberwein Róbert
Fordította: Ruttkay Zsófia
Dramaturg: Szokolai Brigitta
Zene: Pejtsik Péter
Koreográfus: Kispál Anita
Súgó: Vajda Erzsébet
Ügyelő: Kormányosi Miklós
Zenei vezető: Erős Csaba
A rendező munkatársa: Hegedűs Zsuzsa

RENDEZŐ: MÉHES LÁSZLÓ

Our offer


Napfényben fürdő görög sziget. Mindent körbeölelő csillogó türkiz tenger. Hangulatos tavernák, ínycsiklandó étkek, mavrodaphne… Egyszerűen idilli - tökéletes felkeresni, ott időzni, visszatérni – s persze élni. Donna Sheridan, a független, céltudatos asszony ezt a nem mindennapi környezetet választotta otthonául, és itt született húsz évvel ezelőtt Sophie is, a lánya. Sophie, aki édesanyja szemléletétől eltérően mindig is szenvedélyes szerelemről, hatalmas fehér esküvőről álmodott, elvágyik e csodálatos mediterrán szigetről. A nagy utazást azonban nem egyedül, hanem választottja, Sky oldalán tervezi elkezdeni. Házasságkötésüket mindössze egy apróság árnyékolja be: Sophie szeretné, ha édesapja vezetné oltárhoz, akit azonban nem ismer...

Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.

Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.