Vackor
Kormos István - Szántó Viktória: Vackor /bábelőadás négy kézre/
Kormos István - Szántó Viktória: Vackor /bábelőadás négy kézre/
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: 2024. Februar 23. Freitag, 10:30
Hazai klasszikusnak számító Kormos István alkotói munkásságának egyik örökbecsű darabja Vackor, a piszén pisze kölyökmackó története. Meséje az identitáskeresésről szól „gyerekbocs” módra. Vackor izgalmas kalandokon keresztül tanulja meg az emberek által alkotott világ rendszerét... S hogy hogyan oldódik meg a kismackó élete? Megtudhatjátok, ha eljöttök és megnézitek az Aranyszamár Színház előadását.
Kormos István verses meséi nyomán írta: Szántó Viktória
Tervező kivitelező: Nagy Kovács Géza, Szíjártó Éva
Zeneszerző: Bogárdi Aliz, Schultesz Gábor
Rendező: Sramó Gábor
Játsszák: Baranyai Anita és Érsek-Csanádi Gyöngyi
--
Az előadás hossza 40 perc.
Online bankkártyával, illetve OTP és MBH SZÉP-kártyával is megvásárolhatja jegyét.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!