Lovak A1
Bartus Gyula - Benedekfi István – Benedekfi Zoltán: Lovak
Musical-táncjáték 2 részben
Bartus Gyula - Benedekfi István – Benedekfi Zoltán: Lovak
Musical-táncjáték 2 részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, September 30 2014 7:00PM
Az történet, egy fordított világban játszódik, ahol a négylábúak énekelnek, beszélnek és átélik mindazt a szépet és keservet, melyet az ember, az ő számukra kijelöl. Tele érzelemmel, szenvedéllyel, küzdelemmel, kudarccal és sikerélménnyel. Szenvednek, szeretnek, csalódnak, győznek és elbuknak. Az előadásban, természetesen, emberek személyesítik meg a lovakat. Egy-egy kétlábú, ahogyan az embereket a lovak, jogosan nevezhetnék. Kicsit lekezelő a jelző, hiszen ennyivel kevesebb, két lábbal.
Természetesen az embernek is meg kell jelennie bizonyos helyzetekbe,de nem szólalhatnak meg. Cselekedetük, jellemükről úgy is mindent elárul majd. Külső megjelenésük egy japán bábjátékoshoz hasonlít, aki jelen van, de jelmezében elbújik a bábja mögé. Nem lehet ő a középpontban. Ebben az előadásban, a lovaknak van arcuk, jellemük és sorsuk.
További információ az előadásról és bérletekről: http://jokaiszinhaz.hu
Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda
A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp A profi dallamai közt.
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
It could be that even we ourselves often don’t fully comprehend how many ways the digital age has changed our…
Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.