Legyen tánc!
Legyen tánc!
Ki mondta, hogy a múzeumban nem lehet táncolni?
Egy jeggyel két kulturális élmény: tánctanulás és kiállítás a Néprajzi Múzeumban!
Legyen tánc!
Ki mondta, hogy a múzeumban nem lehet táncolni?
Egy jeggyel két kulturális élmény: tánctanulás és kiállítás a Néprajzi Múzeumban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, January 21 2026 5:00PM
Csatlakozz hozzánk január 21-én 17:00–18:00 között egy felejthetetlen nemzetközi táncórára! Lippai Andrea táncművész, koreográfus vezetésével átélheted a flamenco tüzes energiáját és kifejező mozdulatait. 😊
Az aznapi „All in” kiállítási belépőddel már részt is vehetsz — ha esetleg csak táncolnál, a jegy ára mindössze 1500 Ft.
Gyere el most te is!
📍 Helyszín: Néprajzi Múzeum
🗓️ Időpont: 2026. január 21., 17:00–18:00
Gyere és mozogj velünk!
Felhívjuk figyelmét, hogy az eseményen fénykép és videófelvétel készülhet (esetenként élőkép kerülhet közvetítésre, streamelésre). Kérjük tájékozódjon a Néprajzi Múzeum adatkezelési szabályairól a múzeum weboldalán: Adatkezelési tájékoztató | Néprajzi Múzeum
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
Artisjus- és eMeRTon-díjas rapper, dalszövegíró, reklámszakember, producer, szinkronszínész, műsorvezető, Romhányi után a legnagyobb rímhányó, A dzsungel könyve, a Pál utcai fiúk és a Szegedi Szabadtérin született Ezeregy éjszaka musicalek szerzője – az ezerarcú Geszti Péter hangját, humorát, szerteágazó munkásságát senkinek sem kell bemutatni.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
Újabb mérföldkőhöz érkezett a BSW! A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.