Cseh Tamás emlékest
A több mint két éve elhunyt zeneszerző- énekes emlékére rendezett színházi koncertet a dalok szövegírója, Bereményi Géza rendezte.
A több mint két éve elhunyt zeneszerző- énekes emlékére rendezett színházi koncertet a dalok szövegírója, Bereményi Géza rendezte.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 12. Marts 2013 19:00
Cseh Tamás emlékest
Több Cseh Tamás emlékest volt már, ahol énekesek énekelték a dalokat, de mindig hiányérzet támadt ilyenkor. Ők eléneklik a dalokat, a színészek pedig előadják. És ez fontos különbség, mert Cseh Tamás is színész volt, másrészt ezek a dalok inkább novellák. A színészek erre is figyelnek, nem csak a hangjukra.
Ez egy igazán gazdag, tömény előadás, ahol az egyik dal a másikba rántja a közönséget.
Közreműködik: Hrutka Róbert zenekara
Az előadás időtartama: 90 perc szünet nélkül.
Titkos találkák, elsuttogott vallomások, elszúrt lánykérések, féltékeny pillantások az erkélyről és félrehallott mondatok sorozata vezet el addig a pontig, ahol minden szereplőnek szembesülnie kell azzal, mit akar valójában – és mit hajlandó feladni érte.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Dumaszínház est
A Tiszavirág Néptáncegyesület jubileumi gálaműsora
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.