Bor és irodalom
Veiszer Alinda:
Prima Primissima és Junior Prima díjas, Bossányi Katalin-emlékdíjas, a Nők a Médiában Egyesület legjobb női közszereplő díjának tulajdonosa.
Veiszer Alinda:
Prima Primissima és Junior Prima díjas, Bossányi Katalin-emlékdíjas, a Nők a Médiában Egyesület legjobb női közszereplő díjának tulajdonosa.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, February 18 2016 5:00PM
1980. december 12-én született Budapesten. A Gödöllői Református Líceumban érettségizett, majd a Szegedi Tudományegyetem kommunikáció–német szakán diplomázott. A Klubrádióban és a Rádió Caféban szerezte meg a gyakorlatban első szakmai tapasztalatait. 2006-tól 2011 tavaszáig a Záróra című műsorban interjúvolta vendégeit. Hatszáz beszélgetése közül harmincat könyvben is megjelentetett.
Lator László:
Kossuth-díjas költő, műfordító, esszéista. 1927-ben született Kárpátalján, Tiszasasváron. 1947-től az Eötvös Collegium hallgatója volt, 1955 és 1989 között az Európa Könyvkiadó latin csoportjának szerkesztője. 2007-ben ünnepelte nyolcvanadik születésnapját, ennek alkalmából jelent meg Az egyetlen lehetőség című, válogatott verseit tartalmazó kötete.
Kettejüket többször egymás mellé sodorta a tévéműsor készítői akarat: készült interjú a Zárórának, voltak csapattársak a Nyugat 100 irodalmi vetélkedőfolyamban, sőt, egy kivételezett pillanatban Shakespeare fordításokat elemezve Lator volt Rómeója is Júlia-Alindának.
Most annak a beszélgetésnek lehetnek fültanúi, ahol feltevődik mindazon kérdés, mely a fentiekből kimaradt…
A bor filozófiája nemcsak a bor és az élet lényegét ötvözi, hanem egy elmélyült utazásra hív, amely segít megtalálni a mindennapok rohanásában elfeledett lelki ínyencségeket.
JODOK CELLO ismét Budapesten a kitörő sikerű premier után! A svájci crossover csellista, aki a klasszikus hangzást modern pop- és filmslágerekkel ötvözi, 2026. november 11-én ad monumentális koncertet a Budapest Arénában. Egy est, ahol Coldplay, Einaudi és Bruno Mars dallamai csellón szólalnak meg – látványos show-val, az élmény garantált.
Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts
2026. július 3., péntek 20:00 (esőnap: július 5.) 2026. július 4., szombat 20:00 (esőnap: július 6.) A Margitszigeti Színház és…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.