program


BAKÁTS FESZT2023 / Karinthy Ferenc - Dunakanyar

BAKÁTS FESZT2023 / Karinthy Ferenc - Dunakanyar

Karinthy Ferenc születésének 100. évfordulója alkalmából, az író Dunakanyar című művét állította színpadra a színház alkotóközössége. Egy este egy dunaparti kávézóban. Nő és férfi, találkoznak, játszmáznak, táncolnak. Nem csak szó szerint, de annál szenvedélyesebben. És az idő velük forog.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 01. September 2023 19:00

Karinthy Ferenc Dunakanyar

a Váci Dunakanyar Színház előadása

„Szerelem? Hajók a tengeren, olykor elhúznak egymás közelében, kürtölnek, vagy fényjeleket adnak egymásnak, aztán mindegyik megy tovább...”

Karinthy Ferenc születésének 100. évfordulója alkalmából, az író Dunakanyar című művét állította színpadra a színház alkotóközössége. Egy este egy dunaparti kávézóban. Nő és férfi, találkoznak, játszmáznak, táncolnak. Nem csak szó szerint, de annál szenvedélyesebben. És az idő velük forog.

A stúdiószínházi előadást egy egyszerű csavarral tették maivá az alkotók: itt a kávéfőző férfi, a vendég nő. 

Elsötétülés és reménysugár, mint a kávéban a tej, melyet az előadás főtámogatója, a Naszálytej biztosít.

 

Játszók:

Nagyabonyi Emese

Molnár Bence

 

Koreográfus: Deli Szófia

Zene és dramaturgia: Sipos Krisztina és Abai-Szabó Tamás

Látványterv: Nagy Eszter

Plakát: Cseke Tamás

Műszaki vezető: Koren Gábor 

Fénytechnika: Terman László

Rendező: Alex Mendezberg

 

idő: 80p, szünet nélkül

Helyszín: Pinceszínház, Török Pál u. 3.

 

Kritika: https://www.kutszelistilus.hu/szinhaz/kritika/858-kutszegi-csaba-andaxin-helyett-xanax

Aktuelt


„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”

Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.

musical két részben

PÅ PLAKATEN


A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal…

Nagyszerű hír az Edda Művek rajongóinak, mivel a legendás zenekar 2026. március 7-én visszatér a Papp László Budapest Sportarénába.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.