A vihar kapujában
A Színház- és Filmművészeti Egyetem harmadéves prózai színész osztálya bemutatja
Osztályvezető tanárok: Hegedűs D. Géza és ifj. Vidnyánszky Attila
A Színház- és Filmművészeti Egyetem harmadéves prózai színész osztálya bemutatja
Osztályvezető tanárok: Hegedűs D. Géza és ifj. Vidnyánszky Attila
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. március 19. kedd, 19:00
Müller Péter: A vihar kapujában
Akutagawa Rjúnosuke és Kuroszawa Akira műve alapján
Zenei vezető: Kovács Adrián
Rendező: Nagy Péter István
Szereplők:
Atlasz Barnabás
Bukovszky Orsolya
Biró Kristóf
Gál Réka Ágota
Juniki Noémi
Kozma Veronika Mária
Kukovecz Ákos
Lukács Ádám
Molnár András
Németh Áron Valentin
Nyomárkay Zsigmond
Pigler Emília Zita
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
BACH / MESSIAEN / LIGETI / BEETHOVEN // Kodály Kórus / Keller J. S. BACH: Ricercar a 6 (A Musikalischen…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!