program


A végítélet napja

A végítélet napja

Ödön von Horváth: A végítélet napja
Fordította: Thurzó Gábor

Az előadás hossza: 1 óra 40 perc, szünet nélkül.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 23. Januar 2015 19:00

Hudetz, a kötelességtudó állomásfőnök egyetlen elkésett mozdulatával szörnyű vonatszerencsétlenség okozója lesz. A mindig rosszindulatú pletykák nyomán ítélkező, az igazsággal szembenézni képtelen falubeliek kivetik maguk közül a lelkiismeretével küzdő Hudetzet. Történet a bűnről, a büntetésről és a bűnhődésről, a harmincas évekből, Ödön von Horváth különös nyelvezetével, finom humorával és lenyűgöző kisember-portréival.

További szereplő: Héricz Anna, Pilinszki Edit, Brusznyiczky János, Nagy Lajos

Aktuelt


A Bartók Konzi együtteseinek évadzáró estje

Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!

PÅ PLAKATEN


Rúzsa Magdi 2026. augusztus 29-én ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!

MUSICAL GÁLAKONCERT A BÉCSI FÉNYEKBEN Janza Kata, Mészáros Árpád Zsolt és Szomor György zenekaros musical gálakoncertje.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.