Program


Shakespeare: Lear – bemutató

Shakespeare: Lear – bemutató

A Nemzeti Színház bemutatója
Rendező: Gothár Péter

A világ drámairodalmának egyik legnagyobb, ha nem a legnagyobb drámája a Lear király. Kihívás a színház, az alkotóművészek, a nézők számára is. Kivételes lehetőség arra, hogy mai korunkról együtt gondolkodhassunk, alkotói erőnk színe-javát felmutatva; kivételes az a színház, amely rövid időn belül két teljesen különböző szereposztású és elképzelésű Lear királlyal állhat nézői elé. A Gothár Péter színház- és filmrendező által színpadra álmodott Lear Varró Dániel új fordításában látható.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. március 19. péntek, 19:00

Ajánlatunk


Napjainkban aligha képzelhető el műalkotás, amely fontosabb figyelmeztetést rejtene magában a fenyegető természeti jelenségekről és a Föld lehetséges sorsáról vitázó emberiség számára, mint Az istenek alkonya. Talán még van idő arra, hogy visszaadjuk a gyűrűt a Rajna sellőinek.

Pintér Béla szürreális víziója a világról. Pontosabban annak csak egy szeletéről, az emberi kapcsolatokról.

A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!