Program


SántaLaci 45 év, 45 lépés

SántaLaci 45 év, 45 lépés

KONCERT

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. december 7. vasárnap, 19:00

„Sánta László vagyok, a Madách Színház színművésze. 
Bármilyen furcsa is, a színészi pályám 12 évesen kezdődött Békéscsabán.
1992-ben mutatta be a Békéscsabai Jókai Színház a Légy jó, mindhalálig című musicalt, amiben Nyilas Misi voltam. Annyira megfertőzött a színházi lét, hogy hamarosan már semmilyen más hivatást nem tudtam elképzelni magamnak, mint a színészet.
De az idő rohan… Ebben az évben leszek 45 éves, ezért úgy gondoltam, hogy ezt egy koncert formájában ünnepelném meg. 

Országos ismertséget a tévés szereplések hozták (Sztárbox, Farm VIP, Konyhafőnök VIP...), de igazából mégiscsak a színházi tevékenységem az, ami meghatározó az életem, karrierem szempontjából. Leginkább a zenés darabok találtak meg, így kézenfekvő, hogy az éneklés jóvoltából más zenei stílusban is kipróbáljam magam. Innen jött az ötlet, hogy egy élőzenei koncertet állítsak össze, ahol a dalok egyfajta élettörténetet tükröznek majd.
Ismert magyar pop-rock előadók dalaival, néhány musical részlettel és pár saját szerzeménnyel a számomra fontos pillanatokat fogom dalban megfogalmazva előadni. Mivel a koncert Advent időszakára esik, így természetesen néhány ünnepváró slágert is eljátszunk.” 

A zenekar:
Gitár - Antoni Arnold
Basszusgitár - Fehérvári Attila
Billentyű - Galambos Zoltán
Dob - Kottler Ákos

Ének és gitár - Sánta László

Ajánlatunk


operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak néhány a legismertebb dalai közül: Nagy utazás, Vigyázz rám, Olyan szépek voltunk, Legyen úgy, Mi vagyunk a grund. A meghívott vendégek és a kiváló zenekar közreműködésével felcsendülő népszerű dalok mellett újabb szerzeményeket is hallhatunk. Egy est, amelyen a zene egyszerre lesz ünnep, találkozás és felejthetetlen élmény.

Ajánló


Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk

Titkos találkák, elsuttogott vallomások, elszúrt lánykérések, féltékeny pillantások az erkélyről és félrehallott mondatok sorozata vezet el addig a pontig, ahol…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!