Nem kell másik anya
A fiú csak átöltözni és enni ugrott haza. Ehelyett azt látja, hogy apja szokatlanul elegáns öltözékben készül valahova. Lehet, hogy nő van a dologban? Ugye nem… Ezt nem hagyhatja. Az apának színt kell vallania.
A fiú csak átöltözni és enni ugrott haza. Ehelyett azt látja, hogy apja szokatlanul elegáns öltözékben készül valahova. Lehet, hogy nő van a dologban? Ugye nem… Ezt nem hagyhatja. Az apának színt kell vallania.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. március 22. péntek, 19:30
A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp A profi dallamai közt.
A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei a tánc és az újcirkusz nyelvén szólnak hozzád. A minden érzékszervre ható monumentális térbe belépve egy másik valóság tárul fel: saját utadon járva fedezed fel a hősök történeteit. Istenek játszmái, ármány és szerelem szövik át a lélegzetelállító installációk világát, ahol bármi megtörténhet: rejtélyek bontakoznak ki, elbűvölő karakterek csábítanak. Az ősi, mitikus történetet illetve a mítoszokból ismert isteneket, halandókat és különös lényeket nemzetközi hírű artisták és táncművészek keltik életre.
A 2013-as Britain's Got Talent győztes csapata, az Attraction Balatonfüredre érkezik, hogy különleges előadásával lenyűgözze a közönséget.
Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata
Dumaszínház est
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!