Miles Tredinnick: Elvis, Oltár, Miami
Miles Tredinnick: ELVIS, OLTÁR, MIAMI
avagy fél millió dollár gazdát keres, KOMÉDIA 2 felvonásban
több
Miles Tredinnick: ELVIS, OLTÁR, MIAMI
avagy fél millió dollár gazdát keres, KOMÉDIA 2 felvonásban
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. március 31. péntek, 19:00
A fordulatos, pergő komédia egy bőröndcserével indul, amikor is az Elvis-rajongó Tom és felesége (Alice) Miami-ba készül a várva várt Elvis-gyűlésre, de a nagy köd miatt törlik járatukat. Csalódottan hazatérnek, majd otthon veszik észre, hogy egy „szerencsés” csere folytán fél millió dollár kerül a birtokukba, amikor is véletlenül más bőröndjét hozták el a reptérről.
További bonyodalmakat okoz Tom pofátlanul jóképű testvére, Barney érkezése. Tervei szerint aznap este, bátyja lakásában szeretné meghódítani legújabb trófeáját, Murielt. Barney reményei azonban szertefoszlanak, amikor Tomékat otthon találja.
Váratlanul betoppan Alice nagynénje is 20 ezer dollárral a táskájában, amit nászajándékba szán Alice-nak és Tomnak.
A kalamajka itt még nem ér véget, hiszen „csatlakozik a társasághoz” Frankie, a bandita, aki az elcserélt táska tulajdonosának dolgozik, és akit mindenki rendőrnek gondol.
Hendy felügyelő megjelenésével megoldódni látszik a helyzet...
A világsztár Travis Scott 2026. május 30-án egy exkluzív afterparty házigazdájaként érkezik Budapestre, a Barba Negrába. A Rozante Party egy különleges egész estés élménynek ígérkezik, ahol a nemzetközi rap élet egyik legmeghatározóbb alakjának energiája találkozik Budapest pezsgő éjszakai hangulatával. A kapunyitás 17:00 órakor kezdődik. Az eseményen Travis Scott mellett fellép Beton Hofi és Pogány Induló, a hangulatot pedig Niki Belucci, Binhky és Artheon fokozzák tovább. Egy este, ahol a zene, a látvány és a klubélmény összeér, igazi late night, high energy atmoszférával.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!