Program


Lili bárónő

Lili bárónő

Huszka Jenő: Lili bárónő
operett két felvonásban

A Dáma Díva produkció vendégjátéka.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. október 29. csütörtök, 19:00

A fiatal Illésházi gróf adósságát megörökölve épp távozni készül kastélyából, mikor az új tulajdonos váratlanul megérkezik lányával Lili bárónővel, akik összetévesztik őt a komornyikkal. A gróf nem tisztázza a félreértést, mert első pillantásra szerelemre lobban a lány iránt.

A helyzetet tovább bonyolítja hogy megjelenik Illésházi régi szerelme Klarisse a színésznő is, hogy visszahódítsa a grófot. Szerencsére Lili bárónőnek is van egy vőlegény jelöltje Frédi, aki a most megismert színésznő iránt kibontakozó forró szerelmével és esetlen bájával akaratlanul is megoldja, hogy a szerelmesek többszöri szakítás és bonyodalom után egymásra találjanak.

Ajánlatunk


Kapunyitás: 19 óra Koncertkezdés: 20:00 Kérjük, ne vásároljatok jegyeket megbízhatatlan forrásból, mert azok jó eséllyel lehetnek hamisak, érvénytelenek!

A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.

A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

Ajánló


éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján

Szophoklész: Oidipusz király című drámája nyomán írta: Pintér Béla

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!