Program


HOLLE ANYÓ
6

HOLLE ANYÓ

Grimm-Pozsgai: HOLLE ANYÓ

kalandjáték egy részben

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. január 16. szerda, 14:00

Holle anyónak földön túli hatalma van. Irányítja az emberek életét, a tengerek vándorlásait, dunyhájából hó hull a földre, zenélő csodahárfájára ébred a földön a szerelem. Hanka a kis mostohalány kútba ugrik, hogy eldobja magától szomorú életét, de a halál és az élet között uralkodó Holle anyó megmenti és ad még egy lehetőséget a földi boldogság megtalálására.

Kikkel találkozik odaát? Miről suttognak a halott lelkek fái és a boldog-szomorú kemencék?

A klasszikus Grimm mese nyomán készült színdarab, csodálatos és varázslatos világba repíti a gyerekeket.

Ajánlatunk


A darabban Magyarország legnagyobb slágerei csendülnek fel koncertszerű hangzásban, a zenei szakma kiválóságaiból álló zenekar élő zenei kíséretével.

Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

A magyar irodalom egyik legszívbemarkolóbb alkotása felnőtteket, fiatalokat egyaránt megérint. Közös gondolkodásunk és közbeszédünk része lett a grund, amely a miénk, ahogy azt Dés-Geszti csupa érzelem, csupa dallam betétdalában éneklik a szereplők.

Ajánló


Agatha Christie & Gerald Verner ÉJFÉLTÁJT KRIMI fordította: Zöldi Gergely

Az ország egyik legsikeresebb előadása ismét Győrben! Mamma Mia! 2026. november 20-án az Audi Arénában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!