ExperiDance: FORRÁS
Fordulópontokkal, katarzisokkal és kudarcokkal teli életünk „forrására” keresi a produkció a választ. Mindezt érzelmeink hullámában, humorral, iróniával, vággyal és szenvedéllyel fűszerezve.
több
Fordulópontokkal, katarzisokkal és kudarcokkal teli életünk „forrására” keresi a produkció a választ. Mindezt érzelmeink hullámában, humorral, iróniával, vággyal és szenvedéllyel fűszerezve.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. március 30. péntek, 19:00
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
December eljövetele nemcsak a tartós hideg beköszöntét jelenti, hanem az ünnepi fényekbe öltöztetett utcákat, a karácsonyi vásárok forgatagát és a friss sült gesztenye illatát is. Elkezdődik a karácsonyi készülődés, melynek egyik elengedhetetlen eleme a Diótörő.
Veronica Swift második alkalommal érkezik a Müpába, és több nemes hagyományt is felidéz majd a JazzTime nyitókoncertjén.
Ludwig van Beethoven: A-dúr „Kreutzer” szonáta, op. 47 Leoš Janáček: 1. vonósnégyes “Kreutzer-szonáta”
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!