Climate Changer
Színházi társasjáték a fenntarthatóságról
több
Színházi társasjáték a fenntarthatóságról
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 20. csütörtök, 10:00
A klímakatasztrófa elkerülhetetlen? A bolygónk hőmérséklete évről évre emelkedik. Mit tehetünk a klímaváltozás megfékezéséért?
A Climate Changer egy színházi társasjáték, melynek 25 mezőjén a klímahelyzet és a fenntarthatóság égető kérdéseit járja körbe a közönség. Minden állomás más-más jelenetet és játékot rejt, ezek során a fenntarthatóság hétköznapi dilemmáiról vitázunk, találkozunk igaz történetekkel és a zöld aktivizmus ikonjaival. Az egyes lépéseknél a csapatok pontokat gyűjtenek, de csak közösen fékezhetik meg a bolygónk hőmérsékletének növekedését.
Az előadást iskolai csoportoknak játsszuk 15 éves kortól, időtartama: 90-120 perc szünet nélkül.
Külön köszönet: Az Örkény Színház KAPTÁR ifjúsági program tagjainak (Bedő Katica, Bozóki Sára, Gregorich Johanna, Kecskeméti Lilla, Martin Daniella, Sajtos Erina, Simon Orsolya, Szabó Dodó)
Támogatók: Pro Progressione, Örkény István Színház - ÖrkényKÖZ Műhely, Kreatív Európa, NKA
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.
A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!
(esőnap: május 24.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!