Program


A király beszéde
8

A király beszéde

A számtalan díjat elnyert filmsiker először kerül Magyarországon színpadra. 2011-ben A király beszéde elnyerte a legjobb film, a legjobb rendező és a legjobb színésznek járó Oscar-díjat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. december 20. szombat, 19:00

1936-ot írunk. V. György elsőszülött fia lemond a királyi címről. A másodszülött, György nem képes a nyilvános szereplésre. Valószínűleg pszichés eredetű dadogása miatt alkalmatlan arra, hogy tömegek előtt szerepeljen, ezért retteg a nyilvános megszólalástól. Holott erre nagyon nagy szüksége lenne nemcsak az uralkodó háznak, de egész Angliának, hiszen Európát egy rendkívüli tehetségű és ördögi szónok viszi a teljes őrületbe: Adolf Hitler. Györgyre nagy feladat vár: képviselnie kell Angliát a II. világháború hajnalán, erőt és hitet kell adnia alattvalóinak a történelem egyik legnehezebb időszakában. Hogyan lehetséges ez, mikor meg sem tud szólalni, ha szerepelnie kell? Egy zseniális beszédterapeuta és egy fantasztikus ember, Lionel Logue segít a királyi család tagjának embernek lenni – királynak lenni. A két férfi barátsága egy életre szóló ajándék lesz mindkettőjüknek – s talán egész Angliának.

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

Ajánló


2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!