A baba
Miro Gavran: A baba
Ha valaki társat keres, olyanra vágyik, akivel egy lehet. Olyanra, akivel testileg-lelkileg harmonikusan élhet. És ha az élőkben csalódott, nincs más, mint a gép.
több
Miro Gavran: A baba
Ha valaki társat keres, olyanra vágyik, akivel egy lehet. Olyanra, akivel testileg-lelkileg harmonikusan élhet. És ha az élőkben csalódott, nincs más, mint a gép.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. március 27. vasárnap, 15:00
A gép, amely gombnyomásra parancsot teljesít, takaros, tetszetős, és pont arra tervezték, hogy társ legyen. Minden szinten. A mesterséges intelligencia a jövő! De mi van akkor, ha ez az intelligencia rájön, hogy kik is vagyunk, és ki ő? Ha rájön arra, milyen szerepet szánunk neki az életünkben? És mi történik akkor, mikor saját magunkkal szembesít? Az ember társra vágyik, de a gép is.
Szereplők:
Markó – Szabó P. Szilveszter
Stella – Földes Eszter
Rendező: Szabó P. Szilveszter
Díszlet: Rákay Tamás
Jelmez: Böhm Katalin
Zene: Dinyés Dániel
Dalszöveg: Hegyi György
Közreműködik: Dézsi Darinka és Tar Dániel, a Móricz Zsigmond Színház színművészei és a Modul együttes Műsorvezető: Dézsi Darinka
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Szegedre!
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
MUSICAL GÁLAKONCERT A BÉCSI FÉNYEKBEN Janza Kata, Mészáros Árpád Zsolt és Szomor György zenekaros musical gálakoncertje.
augusztus 15. szombat 20:00 helyszín: Szentendre Fő tér esőnap: augusztus 16.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!